İos Tarzı Android Launcher - xOS Launcher

xOS Launcher Tanıtımı


 Sevgili Android kullanıcıları, her ne kadar Android telefonumuz hayatımızda vazgeçilmez bir yer edinmiş olsada; insan İphone nasıl bir telefondur diye düşünmeden edemiyor. Bende bu fikirden yola çıkarak Android için geliştirilen İos tarzı birkaç Launcher denedim.


xos-launcher

Yaptığım testler sonucunda en kullanışlı İos Launcher inin xOS Launcher olduğuna karar verdim. Sizde bu deneyimi yaşamak ve İphone işletim sistemi hakkında tecrübe edinmek istiyorsanız yapmanız gerekenleri şimdi anlatacağım. Biraz fark yaratmak hiç fena olmaz diyorsanız okumaya devam edin.

xOS Launcher Ayarları


 İlk olarak altta verdiğim linkten xOS Launcher’i Google Play Store’dan indirin. Daha sonra varsayılan tarayıcı yapmak için ekrana basılı tutup tercihler kısmına girin ve en üstteki tiki işaretleyin. Xos Launcher menülerinin çoğu Türkçe olduğu için sıkıntı çekmeyeceksiniz. Bu kısımda ayrıca efekt, duvar kağıdı, tema ayarlarını yaparak; dilerseniz Android sistem ayarlarına da kolayca erişebilirsiniz.


xos-launcher-3


 Şimdi ekranın en sağındaki Others sekmesine gelin. Burada varsayılan Launcher ayarı, bildirim paneli açıp kapama, uygulama giriş animasyonu açıp kapama gibi ayarları bulabilirsiniz.


xos-launcher-4

Google Play Store’dan indir xOS Launcher İndir
 apkpure.com’dan indir xOS Launcher İndir

xos-launcher-5

 Fikrimi sorarsanız xOS Launcher benim hoşuma gitti ve bir süre kullanmaya karar verdim. Program ilk bakışta hız ve görsellik olarak İphone’u aratmasa bile eksikleride yok değil. İos almayı düşünen arkadaşlar ilk önce bu Apk yı kurarak küçük bir deneyim yaşayabilir. Hepinize sağlıklı günler dilerim, beni takip etmeyi unutmayın.

Takip Et :
facebook tweeter linked in you tube rss
YorumlarEmoticon